• Akcja informacyjna

• 17.11.2023

Zachęcamy do właczenia się w Akcję informacyjną "Noś odblaski"

Dlaczego ważne jest noszenie odblasków?

Posiadanie jakiegokolwiek elementu odblaskowego zwiększa widoczność pieszego na drodze do około 150 metrów. W tym przypadku kierowca ma więcej czasu na odpowiednią do warunków reakcję, a zyskane w ten sposób sekundy mogą uratować zdrowie, czy nawet życie.

• Prelekcja dla Rodziców

• 16.11.2023

Szanowni Państwo,
          w dniu 23 listopada o godz.17:15 zapraszamy na spotkanie z Panią Jolantą Dekundy, która poprowadzi prelekcję na temat fonoholizmu - nadużywanie środków multimedialnych przez dzieci. Spotkanie to, dla Państwa jest dofinansowane z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Raszyn na rok 2023.
          Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu bowiem jest to problem, z którym się borykamy każdego dnia.

Zofia Witkowska
          wicedyrektor ds. przedszkola