• 01.06.2023
        • Drogie Dzieci,

Z okazji  Dnia Dziecka wszystkim, którzy są jeszcze dziećmi oraz wszystkim, którzy ciągle nimi się czują życzymy,by każdy dzień wywoływał uśmiech, jaki dać mogą szczęśliwe chwile i spełniające się marzenia.
          W tym szczególnym dniu życzymy Wam również radosnych chwil spędzonych z najbliższymi.
          Rodzicom i Opiekunom składamy życzenia  satysfakcji i licznych powodów do dumy ze swoich pociech.

• Prelekcja "Bezpieczeństwo na drodze"

• 30.05.2023

31 maja 2023 r. o godz. 9:00 Bajkowe Przedszkole odwiedzą goście z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) z prelekcją: "Bezpieczeństwo na drodze".

Dzieci dowiedzą się m.in., jak należy zachować się podczas przechodzenia przez jezdnię. Poznają pojęcia związane z ruchem drogowym oraz zagrożenia, jakie mogą wystąpić na ulicy.

• Teatrzyk "Przygody technoludka"

• 30.05.2023
        • 31 maja 2023 r. o godz.12:15 nasze przedszkole odwiedzi Teatr Arkadia ukazując dzieciom bajkę pt.”Przygody Technoludka”. Dzieci dowiedzą się, że telefon, tablet czy laptop nigdy nie zastąpią przyjaciół, z którymi można bawić się i nigdy nie nudzić.