• Koncert

• W dniu 19.10.2021 r Bajkowe Przedszkole odwiedził zespół Papaja Dance. Owocowo-kolorowy koncert zachęcił dzieci do zdrowego stylu życia przez ruch i właściwe odżywianie. To była pyszna zabawa!

• Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Administracji i Obsługi Bajkowego Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ładach

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – święta wszystkich pracowników pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. W obecnej, wyjątkowej sytuacji Wasze zaangażowanie, trud i poświęcenie jest szczególnie cenne.

Życzę Wam wszystkim realizacji planów i spełnienia marzeń.

Składam również życzenia zdrowia, pomyślności, dalszych sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym.

Z poważaniem
                                                                                                      Zofia Witkowska
                                                                                    wicedyrektor ds. przedszkola

• Biblioteczka przedszkolna

• DRODZY RODZICE!

Zapraszamy do wypożyczania książeczek z przedszkolnej biblioteczki znajdującej się w holu przy wejściu do przedszkola

Będzie nam miło, jeśli wraz z oddaną książeczką wróci do nas własnoręcznie wykonana zakładka inspirowana przeczytaną opowieścią.

Prosimy o wpisanie wypożyczonej książki do zeszytu.

Wychowawcy

• "Bystrzaki" w teatrze

• W dniu 7.10 2021r. Dzieci z grupy „Bystrzaki” wybrały się do teatru „Guliwer” na spektakl pt. „Ach, jak cudowna jest Panama” na podstawie książki autorstwa Janoscha, którego główni bohaterowie – Miś i Tygrysek, wyruszają w podróż w poszukiwaniu nowego domu. Zainspirowani napisem „Panama” ze skrzynki wyłowionej z rzeczki, decydują się na wspólną wyprawę po szczęście. Czy wymarzoną Panamą okaże się miejsce pachnące bananami? A może Panama jest po prostu tam, gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie?

Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie, a po powrocie do Przedszkola chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami.