• PODZIĘKOWANIE

•  Drodzy  Rodzice,

Wicedyrektor  wraz z Personelem  Bajkowego Przedszkola  serdecznie dziękuje za udział Państwa
            oraz dzieci w 30 Finale WOŚP w Centrum Sportu  Raszyn.

Dzieci z   różnych  grup Bajkowego Przedszkola wystąpiły  na scenie  i  zaprezentowały:  wiersz „Okulary”  Juliana Tuwima  ( grupa Tygryski), 2 tańce do  piosenek „Rockin’ Around the Christmas Tree”, „Mario czy już wiesz” oraz piosenkę „Male serduszko”.( grupa Tropiciele, Smyki, Sprytne Liski )

Dziękujemy za olbrzymią dawkę optymizmu, wytrwałość, kosmiczną energię, a przede wszystkim za radość. Za zebrane pieniądze  będzie  można  kupić sprzęt medyczny ratujący życie i leczący wiele osób, ale także będziemy mogli podzielić się wiarą, że ludzie mogą być wspaniałomyślni, pomocni i pełni przyjacielskiego ducha.

30 Finał za nami, ale radość ze wspólnego grania w pełni wypełnia nasze serca!

W tym roku udało nam się zebrać  w  placówce  przedszkolnej 848, 61 złotych.

Dziękujemy za każdy odruch płynący z serca!

• WIELKA ORKIESTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY

• Drodzy Rodzice zapraszamy do wzięcia udziału w Wielkiej Orkiestrze Swiatecznej Pomocy!
            Już w przeszłym tygodniu w naszym przedszkolu pojawi się puszka, do której przez cały tydzień będą zbierane pieniążki na wsparcie diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

• Kwarantanna

Dzieci z grupy II SMERFY przebywają na kwarantannie do 22 stycznia 2022 roku (włacznie), natomiast  dzieci z grupy IV MĄDRE SÓWKI przebywają na kwarantannie do 24 stycznia 2022 roku (włącznie).

• Uwaga!

• Szanowni Rodzice,

Prosimy przyprowadzać dzieci do przedszkola, do godz.8:20 ponieważ są to godziny podawanego śniadania.
            Ze względu bezpieczeństwa drzwi w korytarzach są zamykane od godz. 8:30. Po tej godzinie proszę dzwonić do danej grupy dziecka.
            Ze względu na zaistniałą sytuację pandemiczną Rodzice nie wchodzą na teren przedszkola.