• Grupa VI

Tropiciele”, to grupa 5 i 6-latków W tym roku szkolnym nasza grupa liczy 24 dzieci.

11 chłopców i 13 dziewczynek.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Przedszkolaki bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolne. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek, rymowanek oraz słówek, zwrotów w języku angielskim. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb.

Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

W naszych codziennych działaniach wspierają nas Panie:

Nauczycielki: Ewelina Pawlikowska, Zofia Witkowska

Nauczyciel wspomagający: Małgorzata Gajos

Woźna oddziałowa: Wiesława Wróbel

Sala numer: B.0.9

Godziny pracy grupy: 8:00 – 16:00

Kontakt telefoniczny: 22 353 98 90 wew. 310

Kontakt mailowy do nauczycielek:

E.Pawlikowska@zsplady.raszyn.pl

Z.Witkowska@zsplady.raszyn.pl

Zajęcia  dla wszystkich dzieci:

Rytmika: wtorek i czwartek 10:40 - 11:00