• Ogłoszenie o pracę

Miejsce pracy:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ładach Bajkowe Przedszkole

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego przedszkolnego zespołu jako pomoc nauczyciela.  Głównym zadaniem będzie wspieranie nauczyciela oraz pomoc w zapewnianiu opieki i rozwoju dzieci w naszym przedszkolu. Szukamy kandydatów, którzy są gotowi pracować w przyjaznym środowisku i angażować się w proces edukacyjny najmłodszych.

Obowiązki:

1. Pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi oraz w organizacji zajęć.

2. Tworzenie inspirujących i rozwijających aktywności dla dzieci.

3. Pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w przedszkolu.

4. Wspieranie dzieci w codziennych aktywnościach, takich jak jedzenie, ubieranie się i higiena osobista.

Wymagania:

1. Wykształcenie średnie (mile widziane kierunkowe).

2. Zainteresowanie pracą z dziećmi i zdolność do współpracy w zespole.

3. Cierpliwość, empatia i odpowiedzialność.

4. Umiejętność organizacji czasu pracy.

5. Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

1. Zatrudnienie na pełny etat do 31.08.2024 r.

2. Pracę w przyjaznym środowisku przedszkolnym.

3. Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email: sekretariat@bajkowe.raszyn.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać "Oferta pracy – Pomoc nauczyciela".

Termin składania aplikacji: 20.10.2023 r.

• 01.06.2023
        • Drogie Dzieci,

Z okazji  Dnia Dziecka wszystkim, którzy są jeszcze dziećmi oraz wszystkim, którzy ciągle nimi się czują życzymy,by każdy dzień wywoływał uśmiech, jaki dać mogą szczęśliwe chwile i spełniające się marzenia.
          W tym szczególnym dniu życzymy Wam również radosnych chwil spędzonych z najbliższymi.
          Rodzicom i Opiekunom składamy życzenia  satysfakcji i licznych powodów do dumy ze swoich pociech.

• Prelekcja "Bezpieczeństwo na drodze"

• 30.05.2023

31 maja 2023 r. o godz. 9:00 Bajkowe Przedszkole odwiedzą goście z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) z prelekcją: "Bezpieczeństwo na drodze".

Dzieci dowiedzą się m.in., jak należy zachować się podczas przechodzenia przez jezdnię. Poznają pojęcia związane z ruchem drogowym oraz zagrożenia, jakie mogą wystąpić na ulicy.