• SPOTKANIE Z AUTOREM

• 14.11.2022
      • Dzisiaj o godz. 11.30 dzieci z naszego przedszkola będą gościć pana Marka Michalaka,  pisarza, wychowawcę, nauczyciela akademickiego, działacza społecznego, Rzecznika Praw Dziecka (2008-2018), Kanclerza Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, Kawalera Orderu Uśmiechu.

Pan Marek Michalak jest autorem wielu publikacji na temat praw i wychowania dziecka, zdecydowanym zwolennikiem wychowania bez przemocy oraz rozwiązań prawnych zabezpieczających prawa dzieci. Dla nas, społeczności Bajkowego Przedszkola, Pan Marek Michalak to przede wszystkim tata Julii i Miłosza oraz autor „Opowieści o tym, co w życiu ważne”. I właśnie o tej książce pan Marek Michalak będzie rozmawiał z naszymi przedszkolakami. Ta pięknie ilustrowana publikacja przeznaczona jest dla młodych czytelników. To zapis dialogu rodzeństwa, Julii i Miłosza. Dzieci opowiadają o swoim codziennym, szkolnym i rodzinnym życiu, dyskutują i nierzadko spierają się, poruszając tematy trudne i ważne, takie jak odwaga, miłość, empatia, szacunek, tolerancja, własne zdanie, patriotyzm.

Chcemy też podkreślić, że spotkanie jest dofinansowane z dotacji, którą otrzymało nasze przedszkole w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” .

Po spotkaniu autorskim dzieci mogą dostać autograf pisarza, dlatego prosimy o przyniesienie książki w tym dniu do przedszkola.

„Opowieści o tym, co w życiu ważne” wciąż można kupić  u wychowawcy w grupie przedszkolnej. Cena wynosi 25 zł.

• TEATR GARGULEC

• 31.10.2022

Przyjazd aktorów: 8 listopada 2022 r.
        o godzinie  11:30

ze spektaklem:  „Kosmiczna przygoda”

Nazwa placówki:  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ładach Bajkowe Przedszkole