• Dzień Dziecka w Bajkowym Przedszkolu

• 14.06.2021
      • W dniu 1.06.2021 wszystkie dzieci wspólnie świętowały Dzień Dziecka na terenie przedszkola. Brały udział w zabawach tanecznych, ruchowych oraz stolikowych. Wielką atrakcją było dla dzieci „malowanie buzi”, jak i tworzenie kolorowych baloników o różnych kształtach. Na koniec dnia na każde dziecko czekał prezent. Był to wyjątkowy czas, pełen radości i wspólnej zabawy.

Nowa galeria Dzień dziecka 2021 została dodana do albumu fotograficznego

• Dzień strażaka

• 14.06.2021
      • W dniu 6.05.2021r. (czwartek) o godzinie 10.30 na boisku szkolnym odbyło się spotkanie ze Strażakami z OSP Dawidy, w trakcie którego dzieci zapoznały się z umundurowaniem Strażaka, sprzętem i wyposażeniem wozu strażackiego, oraz dowiedziały się na czym polega praca w Straży Pożarnej.

Nowa galeria Dzień strażaka została dodana do albumu fotograficznego

• Dawidy Bankowe, ul. Długa 49, 05-090 Raszyn