• Przedstawienie cyrkowe

• 25.07.2022
      • W dniu 26.07.2022r. (wtorek) o godzinie 10:00 w Przedszkolu odbędzie się Przedstawienie cyrkowe w wykonaniu Artystów Agencji Cyrkowej.

• Teatr Czarodziej

• 18.07.2022
      • Teatr Czarodziej zaprasza na przedstawienie "Śpiąca Królewna", które odbędzie się 20 lipca 2022 r. w Auli ZSP w Ładach o godz. 10:00

Bajka Charlesa Perrault. Zła czarownica dostaje się podstępnie na zamek i przynosi Królewnie wrzeciono. Gdy ta zaczyna prząść kłuje się i usypia na sto lat. Wraz z nią śpi cały królewski dwór. Wielu rycerzy próbuje obudzić Królewnę ale przeszkadza im zła wróżka oraz smok. Jednak pewnego razy przybywa Książę Romisław. Udaje mu się pokonać czary wróżki, przepędzić smoka i obudzić piękną Królewnę oraz cały dwór. Król w dowód wdzięczności, oddaje mu córkę za żonę i żyją długo i szczęśliwie.

• Kucyki w Przedszkolu

• 20.06.2022
      • W dniu 22 czerwca od godz.9:30 dzieci z grupy I Krasnale, II Smerfy, III Tygryski, IV Mądre Sowy oraz
        w dniu 23 czerwca od godz. 10:00 dzieci grupy V Sprytne Liski, VI Tropiciele, VII Smyki, VIII Bystrzaki będą miały możliwość przejechania się bryczką zaprzeżoną w kucyki powożoną przez Pana Piotra Ochmana ze stadniny Champions Horses na placu parkingowym przed Kościołem św. Mateusza w Dawidach Bankowych.