• Warsztaty dla dzieci "Zagubiona myszka"

• 16.11.2023
        • W dniach 23 (grupy I, II, III, IV) i 24 listopada (grupy V, VI, VII, VIII) 2023 r.  w naszej placówce odbędą się warsztaty profilaktyczne "ZAGUBIONA MYSZKA" dofinansowane z Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Raszyn na rok 2023.

Warsztaty te kierowane są dla najmłodszych i zarazem najmniej uświadomionych użytkowników mediów. W ich trakcie dzieci uczą się prawidłowego korzystania z Internetu, poznają zagrożenia związane z surfowaniem w Sieci, a także negatywne konsekwencję nadmiernego oglądania telewizji czy grania na komputerze. Dowiadują się również, jak rozsądnie planować czas spędzany przed ekranem i dlaczego warto go jednak ograniczać.

Dzięki tego typu warsztatom kształtuje się  wśród dzieci odpowiednią postawę wobec treści prezentowanych w mediach. Przede wszystkim dzieci odkrywają zalety, jakie ma zabawa i rozmowa z innymi dziećmi „na żywo”. Prowadzący zajęcia psychologowie, za pomocą bajek edukacyjnych, zabaw i gier, w łatwo przyswajalny sposób przekazują uczniom wademekum odpowiedzialnego i bezpiecznego użytkownika multimediów.

• Teatr Bajka

• 16.11.2023
        • Teatr lalek BAJKA zaprasza na przedstwaienie "ŚLADAMI ORŁA" w BAJKOWYM PRZEDSZKOLU w dniu
          21 listopada o godz.12:30 w Auli ZSP

Celem bajki jest zwrócenie uwagi na symbole narodowe oraz ich poznanie i zrozumienie. W przedstawieniu ukazane są przygody Pyzy, która wraz z Jankiem Wędrowniczkiem rusza w podróż po malowniczych miejscach Polski. Podczas wędrówki poznają legendy Polskie oraz znaczenie symboli narodowych.

Akcja rozgrywa się na Podhalu, Sądecczyźnie, na rynku Krakowskim oraz na Starówce Warszawskiej nieopodal Wisły.

• Oferta pracy

• 06.11.2023
        • Oferta pracy, stanowisko: Pomoc nauczyciela

Miejsce pracy:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ładach Bajkowe Przedszkole

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego przedszkolnego zespołu jako pomoc nauczyciela.  Głównym zadaniem będzie wspieranie nauczyciela oraz pomoc w zapewnianiu opieki i rozwoju dzieci w naszym przedszkolu. Szukamy kandydatów, którzy są gotowi pracować w przyjaznym środowisku i angażować się w proces edukacyjny najmłodszych.

Obowiązki:

1. Pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi oraz w organizacji zajęć.

2. Tworzenie inspirujących i rozwijających aktywności dla dzieci.

3. Pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w przedszkolu.

4. Wspieranie dzieci w codziennych aktywnościach, takich jak jedzenie, ubieranie się i higiena osobista.

Wymagania:

1. Wykształcenie średnie (mile widziane kierunkowe).

2. Zainteresowanie pracą z dziećmi i zdolność do współpracy w zespole.

3. Cierpliwość, empatia i odpowiedzialność.

4. Umiejętność organizacji czasu pracy.

5. Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

1. Zatrudnienie na pełny etat do 30.06.2024 r.

2. Pracę w przyjaznym środowisku przedszkolnym.

3. Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email: sekretariat@bajkowe.raszyn.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać "Oferta pracy – Pomoc nauczyciela".

Termin składania aplikacji: 20.11.2023 r.