• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

• 08.06.2022
      • Szanowni Państwo,
        w zwiazku z brakiem miejsc dla dzieci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ładach Bajkowe Przedszkole nie będzie POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

Wicedyrektor ds. przedszkola

• Wycieczka wąskotorówką

• 08.06.2022
      • W dniu 2 czerwca, z okazji Dnia Dziecka wszystkie grupy wybrały się na wycieczkę wąskotorówką. Dzieci miały okazję przejechać się zabytkowym pociągiem i z zainteresowaniem obserwowały przesuwające się za oknem krajobrazy. Podróz umilał nam Pan Konduktor interesujacymi opowieściami. Przerwą w podróży mieliśmy na uroczej polance w Runowie, gdzie dzieci z grup Liski, Tropiciele, Smyki i Bystrzaki uczestniczyły w Lekcji z Tuwimem oraz wędrowały Ścieżką Edukacyjną po lesie. Młodsze grupy w tym czasie uczestniczyły w zabawach ruchowych z wykorzystaniem sprzętu sportowego na polanie. Kolejną atrakcją był piknik i pieczone kiełbaski prosto z ogniska. Po godzinie 14;00 wszystkie dzieci zmęczone, ale zadowolone i szczęśliwe powróciły do Przedszkola.

• Dzień Dziecka

• 30.05.2022
      • DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Z okazji Dnia Dziecka
        w dniu 1 czerwca o godz. 14.30 w Auli szkolnej
        odbędzie się przedstawienie dla dzieci pt. „Rzepka”
        w wykonaniu Rodziców grupy Sprytne Liski.

Pozostałe atrakcje związane z obchodami Dnia Dziecka
        organizowane będą przez Nauczycielki