• Akcja "Szkoła pamięta"

• 06.11.2023
        • Już po raz piąty nasze Bajkowe Przedszkole weźmie udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” zainicjowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

• Konsultacje logopedyczne

• 19.10.2023
        • Ogłoszenie logopedy o konsultacjach logopedycznych

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci zakwalifikowanych na zajęcia logopedyczne do zapisywania się na konsultacje stacjonarne (pokój nr B.1.18 na pierwszym piętrze obok pokoju pielęgniarki) lub telefoniczne (tel. 22 353 98 90 wew. 106) w poniedziałek 23.10 i w środę 25.10 w godz. 12.20 - 17.00.

Grafik  został wywieszony w szatni na tablicy ogłoszeń – proszę o wpisywanie imienia dziecka, pierwszej litery nazwiska oraz grupy, a także zaznaczenie konsultacji telefonicznej.

Zajęcia logopedyczne zaplanowane w tych dniach odbędą się w innym terminie.

Jednocześnie proszę, aby w konsultacjach stacjonarnych nie brały udziału osoby z  infekcją.

• Komunikat Rady Rodziców

• 12.10.2023
        • 06.10.202

Szanowni Rodzice,

W dniu dzisiejszym Rada Rodziców odbyła spotkanie z Dyrektorem  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Panią Ireną Uszyńską oraz wicedyrektorem Zofią Witkowska, na którym omówione zostały kwestie bezpieczeństwa naszych dzieci w przedszkolu. W ostatnim czasie dochodziło do niebezpiecznych sytuacji, w których dzieci próbowały oddalić się od grupy i kierowały się poza teren placówki. Kadra jest czujna, profesjonalna i do tej pory nie doszło do nieprzyjemnych incydentów. Jednak epizodyczne sytuacje, o których dzisiaj rozmawialiśmy, nakłoniły nas do podjęcia wspólnej decyzji o zamknięciu bramy i furtki.

Wychodząc naprzeciw rodzicom i rozumiejąc poranny pośpiech każdego z nas zdecydowaliśmy,
          że począwszy od dnia 9.10.2023 (poniedziałek) brama i furtka będą zamykane o godzinie 8.30. Odbierając dziecko będziemy musieli parkować poza terenem przedszkola. Liczymy na zrozumienie
          i współpracę w tym zakresie. Personel przedszkola również dostosowuje się do nowych zasad. Dzięki temu nasze dzieci zdobędą dużo wolnego miejsca na kreatywną i przede wszystkim bezpieczną zabawę.

Z wyrazami szacunku,

Rada Rodziców Bajkowego Przedszkola w Ładach

• Ogłoszenie o pracę

• 12.10.2023
        • Oferta pracy, stanowisko: Pomoc nauczyciela

Miejsce pracy:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ładach Bajkowe Przedszkole

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego przedszkolnego zespołu jako pomoc nauczyciela.  Głównym zadaniem będzie wspieranie nauczyciela oraz pomoc w zapewnianiu opieki i rozwoju dzieci w naszym przedszkolu. Szukamy kandydatów, którzy są gotowi pracować w przyjaznym środowisku i angażować się w proces edukacyjny najmłodszych.

Obowiązki:

1. Pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi oraz w organizacji zajęć.

2. Tworzenie inspirujących i rozwijających aktywności dla dzieci.

3. Pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w przedszkolu.

4. Wspieranie dzieci w codziennych aktywnościach, takich jak jedzenie, ubieranie się i higiena osobista.

Wymagania:

1. Wykształcenie średnie (mile widziane kierunkowe).

2. Zainteresowanie pracą z dziećmi i zdolność do współpracy w zespole.

3. Cierpliwość, empatia i odpowiedzialność.

4. Umiejętność organizacji czasu pracy.

5. Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

1. Zatrudnienie na pełny etat do 31.08.2024 r.

2. Pracę w przyjaznym środowisku przedszkolnym.

3. Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email: sekretariat@bajkowe.raszyn.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać "Oferta pracy – Pomoc nauczyciela".

Termin składania aplikacji: 20.10.2023 r.