• LIST MINISTRA ZDROWIA

• 20.04.2022
      • Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy list Ministra Zdrowia dotyczący bezpłatnej profilaktycznej opieki zdrowotnej dzieci i młodzieży oraz obowiązku realizacji szczepień ochronnych zgodnie z Programem Szczepień Ochronnych.

Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

• Zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci

• 20.04.2022
      • Szanowni Rodzice,
        w Bajkowym Przedszkolu rozpoczeły się już kolejne bezpłatne zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania dzieci- są to judo i balet.

Poniżej znajduje się plan tych zajęć dla poszczególnych grup:

Judo, co  wtorek:

11:30-11:55- grupa V Sprytne liski

11:55-12:15- grupa Smerfy

12:15-12:35- grupa Krasnale

12:35-12:55- grupa Tygryski

12:55-13:15- grupa Mądre Sowy

13:15- 13:40- grupa Smyki

13:40-14:05- grupa Bystrzaki

14:05-14:30- grupa Tropiciele

Balet, co piatek będzie się odbywał od godz. 14:00-17:00; szczegółowy plan tych zajęć podamy po dokładnym ustaleniu z nauczycielami grup.

• Rekrutacja-opublikowanie list

• 08.04.2022
      • Szanowni Państwo,

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji 8 kwietnia 2022 r. w Bajkowym Przedszkolu zostały wywieszone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na tablicy znajdującej się w holu wejściowym po lewej stronie.

Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu kandydata będzie również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 8 do 20 kwietnia br. (do godz. 16.00), potwierdzają wolę zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola  jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.