• FESTYN RODZINNY

• 19.05.2022
      • SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA FESTYN RODZINNY W BAJKOWYM PRZEDSZKOLU,

który odbędzie się 25 maja 2022r. od godziny 16:00, na boisku sportowym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Ładach.

W programie:

• Występy artystyczne rodziców, dzieci i nauczycielek,
        •  Przejażdżki dorożką,
        • Malowanie twarzy,
        • Bańki mydlane,
        • Zabawy manualne z koralikami,
        •  Gry i zabawy przy muzyce,
        • Kącik Smakosza i wiele innych atrakcji!

Prosimy zabierzcie ze sobą dobry humor i bawcie się z nami!

• WIZYTA STRAżAKÓW Z OSP DAWIDY

• 06.05.2022
      • W dniu 05.05.2022 r. w Bajkowym Przedszkolu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ładach  gościliśmy Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach. Przedszkolacy z wielką radością powitali wyjątkowych gości. Wizyta ta wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. W trakcie spotkania Strażacy zaznajomili naszych wychowanków z ciekawostkami związanymi z ich pracą, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy oraz wypadku. Dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wezwać straż pożarną, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych.
        Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudził wielki, czerwony wóz strażacki. Dzieci z bliska miały możliwość zobaczyć wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę. Duża część przedszkolaków, szczególnie chłopcy, postanowili w przyszłości zostać strażakiem.

Na zakończenie zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcia. Wrażenia z tak cennych zajęć na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy Strażakom z  Ochotniczej Straży Pożarnej za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

Z okazji Dnia Strażaka życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech Św. Florian zawsze otacza Strażaków i ich rodziny swoją opieką.

Wicedyrektor wraz z personelem

Zdjęcia poniżej, zapraszamy do oglądania.

• WIZYTA STRAŻAKÓW W PRZEDSZKOLU

• 04.05.2022
      • W dniu 5 maja 2022 r. o godz. 10:30 odwiedzą naszą placówkę Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach. W spotkaniu, na boisku szkolnym, wezmą udział wszystkie dzieci.

• PODZIĘKOWANIE

• 28.04.2022
      • Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne. Wsparcie oraz życzliwość na rzecz Bajkowego Przedszkola to ogromna pomoc w kształtowaniu i wychowaniu  naszych dzieci.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni kierownictwu firmy SCOOD sp. z o.o., ul. Dawidowska 10 w Zamieniu oraz Panu Kamilowi Jędrzejewskiemu za tak hojny gest i prezent w postaci 15 szt. hulajnóg, które posłużą nam w kampanii "Rowerowy maj".

DZIĘKUJEMY
        Wicedyrektor ds. przedszkola, personel oraz dzieci