• Krasnale

„Krasnoludki” to najmłodsza grupa w przedszkolu, uczęszczają do niej 3-latki. Dzieci uczą się zasad współżycia w grupie, samodzielności oraz zawierają nowe znajomości. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają im zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywają słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek, nabierając sił na dalszą część dnia.

W naszych codziennych działaniach wspierają nas Panie:

Nauczycielki: Magdalena Wieteska, Ewa Soszyńska

Pomoc nauczyciela: Renata Kwiecińska

Woźna oddziałowa: Justyna Wiśnios

Sala numer: P.0.4

Godziny pracy grupy: 7:00 – 17:00

Kontakt telefoniczny: 22 353 98 90 wew. 301

Kontakt mailowy do nauczycielek:

m.wieteska@zsplady.raszyn.pl

Zajęcia  dla wszystkich dzieci:

Rytmika: poniedziałek i czwartek 9:00 - 9:20

Język angielski: poniedziałek 11:20 - 11:40, czwartek 11:40 - 12:99