• Zajęcia adaptacyjne

• 10.06.2022
        • Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte do Bajkowego Przedszkola wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w dniach 28 i 29 czerwca 2022 r. (wtorek i środa) w godzinach 17:00 – 19:00. Będzie to doskonała okazja, by poznać nowe środowisko: przedszkolne sale, plac zabaw, kolegów, nauczycieli i personel obsługowy.

Rodziców pragniemy zapoznać z ofertą edukacyjno-opiekuńczą przedszkola, jego koncepcją i organizacją pracy. W związku z tym, w czwartek 30 czerwca 2022 r. o godzinie 17:00. zapraszamy Państwa na zebranie informacyjne.

Wicedyrektor ds. przedszkola

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

• 08.06.2022
          w zwiazku z brakiem miejsc dla dzieci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ładach Bajkowe Przedszkole nie będzie POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/2023.

Wicedyrektor ds. przedszkola

• Wycieczka wąskotorówką

• 08.06.2022
        • W dniu 2 czerwca, z okazji Dnia Dziecka wszystkie grupy wybrały się na wycieczkę wąskotorówką. Dzieci miały okazję przejechać się zabytkowym pociągiem i z zainteresowaniem obserwowały przesuwające się za oknem krajobrazy. Podróz umilał nam Pan Konduktor interesujacymi opowieściami. Przerwą w podróży mieliśmy na uroczej polance w Runowie, gdzie dzieci z grup Liski, Tropiciele, Smyki i Bystrzaki uczestniczyły w Lekcji z Tuwimem oraz wędrowały Ścieżką Edukacyjną po lesie. Młodsze grupy w tym czasie uczestniczyły w zabawach ruchowych z wykorzystaniem sprzętu sportowego na polanie. Kolejną atrakcją był piknik i pieczone kiełbaski prosto z ogniska. Po godzinie 14;00 wszystkie dzieci zmęczone, ale zadowolone i szczęśliwe powróciły do Przedszkola.