• 30.05.2022
        • DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Z okazji Dnia Dziecka
          w dniu 1 czerwca o godz. 14.30 w Auli szkolnej
          odbędzie się przedstawienie dla dzieci pt. „Rzepka”
          w wykonaniu Rodziców grupy Sprytne Liski.

Pozostałe atrakcje związane z obchodami Dnia Dziecka
          organizowane będą przez Nauczycielki
          w poszczególnych grupach.

• PODZIĘKOWANIE

• 26.05.2022
        • Serdecznie dziękuję Radzie Rodziców za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego. Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie i wsparli rzeczowo naszą uroczystość.
           Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże przedsięwzięcie. Bez Państwa zaangażowania,  zorganizowanie Festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.
          Dziękuję moim pracownikom Bajkowego Przedszkola – zarówno nauczycielom, jak i obsłudze – za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Państwa pomysłowość i wsparcie oraz ciężka praca pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę w czasie tego Festynu.

Ogromnie Państwu za to dziękuję.
          Wicedyrektor ds.przedszkola

• Wycieczka na łąkę

• 21.05.2022
        • W dniu 13.05,. 2022 r. grupa Tropicieli i Bystrzaków wybrała  się na pobliską łąkę w celu obserwacji przyrody i najbliższej okolicy, która zmieniła się  wraz z nadchodzącą wiosną. Dzieci wspaniałe się bawiły obserwując, co piszczy w trawie przez lupy oraz lornetki. Oprócz obserwacji, dzieci rywalizowały między sobą biorąc udział w  zawodach. ​​​​​​​