• Prelekcja "Bezpieczeństwo na drodze"

31 maja 2023 r. o godz. 9:00 Bajkowe Przedszkole odwiedzą goście z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) z prelekcją: "Bezpieczeństwo na drodze".

Dzieci dowiedzą się m.in., jak należy zachować się podczas przechodzenia przez jezdnię. Poznają pojęcia związane z ruchem drogowym oraz zagrożenia, jakie mogą wystąpić na ulicy.

• Teatrzyk "Przygody technoludka"

• 31 maja 2023 r. o godz.12:15 nasze przedszkole odwiedzi Teatr Arkadia ukazując dzieciom bajkę pt.”Przygody Technoludka”. Dzieci dowiedzą się, że telefon, tablet czy laptop nigdy nie zastąpią przyjaciół, z którymi można bawić się i nigdy nie nudzić.

• Teatrzyk Rodzicielski

• Rodzice Dzieciom,

Zapraszamy Wszystkie Dzieci Bajkowego Przedszkola na

Przedstawienie w oparciu o utwór „Kaczka Dziwaczka”  Jana Brzechwy

w dniu 01.06.2023 r. o godz. 15:00

Wystąpią Rodzice z Grupy Bystrzaki :)

(w tym dniu proszę o odbieranie dzieci po godz. 15:30)

• Uwaga!

• Drodzy Rodzice,

Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, prosimy o odbieranie ich bezpośrednio
            u wychowawców z sal.

Prosimy jednak o pozostawianie obuwia przed strefą opieki (tj. przy parawanie na parterze oraz przed drzwiami na I piętrze). Można także przynosić własne ochraniacze na obuwie.

Zwracamy także szczególną uwagę na domykanie za sobą drzwi wejściowych  w celu uniemożliwienia wejścia nieznanym osobom.

Dyrekcja oraz Nauczyciele

• Głosujmy!

• Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o głosowanie na projekt "Mazowiecki festiwal nad Raszynką". Głosy Państwa mogą zadecydować czy Gmina Raszyn otrzyma dofinansowanie na zorganizowanie barwnego festiwalu adresowanego do wszystkich mieszkańców naszej gminy.

• Konkurs plastyczny „Lubimy czytać o zwierzętach”

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym promującym czytelnictwo.

Prosimy  o wykonanie na kartce formatu A4 lub A3 techniką dowolną kolorowej pracy plastycznej, będącej ilustracją literackiej przygody bohatera zwierzęcego.

Uwaga! Prosimy, aby praca była wykonana w formie historyjki obrazkowej. Kartka powinna być podzielona na 2, 3 lub 4 pola,  tak aby było widoczne następstwo zdarzeń.

Dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w konkursie, zostaną zakupione atrakcyjne nagrody. Najciekawsze pomysły zostaną wyróżnione dodatkowo. Prace prosimy przynosić do 25 maja. Zostaną umieszczone na wystawie przy wejściu do budynku przedszkola.