• Bal Karnawałowy

• 06.02.2023
        • W dniu 9 lutego (czwartek) odbędzie się w naszym przedszkolu Karnawałowy Bal Przebierańców.

Zabawa odbywać się będzie po dwie grupy co godzinę, począwszy od godziny 9:15, z przerwą na obiad.

Bardzo prosimy o przygotowanie kostiumów karnawałowych dla  swoich dzieci.

• Dyżur wakacyjny

• 31.01.2023
        • Terminy składania WNIOSKÓW NA DYŻUR WAKACYJNY w roku szkolnym 2022/2023:

Od 1 lutego do 8 lutego 2023 r.

• składanie wniosków na dyżur wakacyjny do macierzystej placówki dziecka,

od 13 lutego do 17 lutego 2023 r.

• składanie wniosków do innego przedszkola znajdującego się na terenie Gminy Raszyn, do wyczerpania miejsc lub na listę rezerwową.

Informacje o opłatach za dyżur wakacyjny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ładach Bajkowe Przedszkole zostaną przekazane rodzicom mailowo w terminie do 10 maja 2023 r.. Termin płatności mija do 31 MAJA 2023 r.

Brak uiszczonej opłaty w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację miejsca w dyżurującym przedszkolu.

W linku poniżej znajduje się KARTA ZGŁOSZENIA NA DYŻUR WAKACYJNY

• Finał WOŚP

• 30.01.2023
        • Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Serdecznie dziękuję  za włączenie się 31 Finał WOŚP pod hasłem:
          Chcemy wygrać z sepsą!Gramy dla wszystkich - małych i dużych!
          Dziękuję również za ogromne serce i i wsparcie tak zaszczytnego celu.
          To dzięki Państwu  udało się nam zebrać kwotę 2825.05 zł.

DZIĘKUJĘ i do zobaczenia za rok.

Zofia Witkowska
          wicedyrektor ds.przedszkola