• Koncert muzyczny

• W dniu  3 października  o godz. 9:00 w Auli ZSP w Ładach odbędzie się koncert muzyczny w wykonaniu zespołu Papaja Kids dla wszystkich przedszkolaków. Temat koncertu ,,Z Papają przez muzyczny świat"- czyli koncert z muzyką świata z okazji Dnia Muzyki.

• SPOTKANIE EDUKACYJNO-INFORMACYJNE

•  W dniu 27 września 2022 roku o godz.10:00 odbędzie się spotkanie informacyjno-edukacyjne dla dzieci w naszym przedszkolu, na Auli, w sprawie programu ochrony powietrza dla stref w województwie mazowieckim,  Spotkanie to ma na celu: kształtowanie zachowań proekologicznych, informowanie o szkodliwości spalania odpadów, informowanie o skutkach zdrowotnych spalania odpadów, informowanie o działaniach, które można i należy podejmować, aby poprawić jakość powietrza.

Spotkania informacyjno-edukacyjne  realizuje  firma  CZUPRYN PAWEŁ ZAKŁAD ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKO-PRECYZJA.  Czas trwania spotkania powyżej 30 minut.