• TEATR GARGULEC

Przyjazd aktorów: 8 listopada 2022 r.
            o godzinie  11:30

ze spektaklem:  „Kosmiczna przygoda”

Nazwa placówki:  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ładach Bajkowe Przedszkole

• Konsultacje logopedyczne

• Zapisy na konsultacje logopedyczne z logopedą Jolantą Adamską dla Rodziców dzieci z grup 3, 4, 5, 6, 7 i 8.

Zapraszamy Rodziców do zapisywania się na konsultacje logopedyczne w czwartek 3 listopada oraz w czwartek 10 listopada w godz. 12.20 -17.00.

Konsultacje odbędą się na terenie przedszkola w holu obok gabinetu Pani Wicedyrektor.

Prosimy o wpisywanie imienia dziecka wraz z pierwszą literą nazwiska oraz nazwą grupy na liście wywieszonej na tablicy ogłoszeń w holu obok wejścia do przedszkola.

W tym dniu nie będzie zajęć logopedycznych.

• ZAPLANOWANE UROCZYSTOŚCI I SPOTKANIA  DLA DZIECI W LISTOPADZIE 2022 R.

• 08. LISTOPADA 2022 R., GODZ. 11:30  TEATR GARGULEC z teatrzykiem pt.: „KOSMICZNA PRZYGODA”.
            • 14 LISTOPADA 2022 R. GODZ. 11:30 Spotkanie z autorem książeczki „OPOWIEŚCI O TYM, CO W ŻYCIU WAŻNE”  Panem MARKIEM MICHALAKIEM.
            • 15 i 18 LISTOPADA 2022 R. FOTOGRAF W PRZEDSZKOLU- SESJA ŚWIATECZNO-PRZEDSZKOLNA z podziałem na grupy w poszczególnymch dniach.
            • 16 LISTOPADA 2022 R. GRUPA TROPICIELE I BYSTRZAKI  WYCIECZKA DO OGRODU BOTANICZNEGO W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH.
            • 29 LISTOPAD 2022 R. PLANETARIUM MOBILNE dla wszystkich dzieci. ZAPROPONOWANE FILMY: „ŻYCIE DRZEW”, „ZACZAROWANY GLOBUS”.
            • 30 LISTOPADA 2022 R. KONCERT PAPAJ KIDS PT. „MUZYCZNA MAPA POLSKI”, GODZ. 12:30

Niektóre terminy moga ulec zmianie, o czym Państwa poinformujemy.