• Światowy Dzień Zespołu Downa

• 15.03.2024
        • Szanowni Państwo, drogie Przedszkolaki!

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Ideą tego święta jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na osoby z Zespołem Downa  i ich potrzeby, zwiększenie świadomości o chorobie oraz promowanie praw osób
          z Zespołem Downa do pełnego uczestniczenia w życiu społecznym.

Z tej okazji zachęcamy Państwa oraz dzieci do założenia kolorowych skarpetek nie do pary na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa. Dajmy osobom z Zespołem Downa i ich bliskim czytelny znak naszego zainteresowania i aprobaty. Drobne gesty mają znaczenie.! Niech ten dzień będzie świętem radosnym, a życie osób z zespołem Downa barwne i szczęśliwe.

• Dzień kobiet i dziewczynek

• 07.03.2024
        • 8 marca Święto Kobiet, więc życzenia składam Wam. Dużo szczęścia i radości,
          a w przedszkolu pomyślności. Dla dziewczynek, które znam, moc życzeń dzisiaj mam.
          Dużo zdrowia szczęścia i uśmiechu.
          Niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań i dziewczynek wszystko naj, naj, naj!

Chłopcy z Bajkowego Przedszkola